• Hada Labo Tokyo Sun Güneş Losyonu 50SPF 200 ml

Hada Labo Tokyo Sun Güneş Losyonu 50SPF 200 ml

GÜNEŞTEN KORUYUCU NEMLENDİRİCİ LOSYON 50 SPF


Japon laboratuvarlarında geliştirilmiş, güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan 50 SPF güneş losyonu. Yüksek koruma filtreleriyle UVB ve UVA radyasyonunun zararlı etkilerine karşı cildi korur. İçerdiği yoğun nemlendirici Süper Hyalüronik Asit, yenileyici Panthenol ve yaşlanma karşıtı etkisiyle daha canlı bir cilde sahip olmanızı sağlar. Hızla emilen, yağsız formülüyle ıslak cilde bile kullanılabilir.


Kullanımı: Bol miktarda ürünü güneşe çıkmadan 20 dakika önce cilde uygulayın. En iyi koruma için düzenli olarak uygulamayı tekrar edin (minimum 2 saatte bir), ayrıca suya girip çıktıktan sonra ve havlu ile kuruladıktan sonra da tekrar sürün. Kremin gözler ve giysilerle temasından kaçının. Tüm yıl boyunca cilt bakımı için kullanılabilir. Hassas ciltler için uygundur. Parfüm içermez.


Uzman Tavsiyesi: Güneş ışınlarına uzun süre maruz kalmak insan sağlığına zararlıdır. Özellikle saat 11:00-15:00 arası güneşten koruyucu kullansanız dahi güneşe çıkmaktan sakının. UV filtresi içeren hiçbir güneşten koruyucunun güneşe karşı %100 koruma sağlamadığını unutmayın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Doğrulama Kodu

Hada Labo Tokyo Sun Güneş Losyonu 50SPF 200 ml

  • 289TL
  • 173TL